Polecamy dania na wynos z dowozem na miejsce.
Cena dowozu 5.00 zł na terenie miasta.
Przy zamówieniu powyżej 40.00 zł na terenie miasta dowóz GRATIS !!!
Organizujemy na miejscu przyjęcia okolicznościowe
i inne (do 40 osób) oraz w terenie do 500 osób.
Stałe dostawy dla firm (także posiłki regeneracyjne).
Catering socjalny (co to jest ?)
Catering socjalny skierowany jest głównie do grupy osób (dzieci, opiekunów) chcących zapewnić stałą dostawę posiłków gorących dla osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych i nie tylko.
Wspólnie układamy indywidualne menu na cały okres żywienia. Posiłki dostarczane są zawsze gorące i o tej samej godzinie.
Osoby zainteresowane prosimy kontaktować się pod numer telefonu 603 79 60 28.
Nasza firma poważnie traktuje kwestię pakowania żywności. Dzieje się tak dlatego gdyż opakowanie nie tylko służy do transportu posiłków ale stało się częścią produktu spożyw-
czego i z tego wzdlędu w znacznym stopniu decyduje
o postrzeganiu zawartości. Dlatego zdecydowaliśmy się na odpowiednią kolekcję nowoczesnych dwuczęściowych pojemników podkreślających wygląd dań na wynos, wzboga-
cających wrażenie związane z ich spożywaniem.
To rozwiązanie dostępne w wersjach 1,2 lub 3 częściowych, łączy w sobie cechy, które są odpowiedzią na zapotrzebo-
wanie naszych klientów. Efektywne wykorzystanie prze-
strzeni, szczelne zamknięcie i przystosowanie podstawki do podgrzewania w kuchence mikrofalowej, piekarniku lub kombiwarze do 125 stopni C o sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do dań na wynos. Jednak najważniejszą zaletą takiego pakowania jest długotrwałe utrzymanie temperatury, gwarancja świeżości, estetyka oraz eliminacja możliwości skażenia posiłku dzięki odpowiedniemu systemowi zgrzewania opakowań.